Služby

Naše služby

Jsme specialisté na elektřinu. Své práci rozumíme, je naším koníčkem a prací zároveň. Nabízíme silno i slaboproudé elektroinstalace, vhodná řešení hromosvodů, provádíme revize, instalace fotovoltaických panelů či nabíjecích stanic pro automobily.

Pečlivá připrava

Pro každou poptávku připravujeme individuální řešení.

Včasné dokončení

Dodržujeme stanovené termíny.

Dokonalé provedení

Jsme precizní a vážíme si každého klienta.

Dostupné ceny

Nabízíme cenově dostupná řešení Vašich požadavků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Naše specializace

Silnoproudá elektroinstalace

Návrh a realizace kompletního řešení v novostavbách bytových komplexů či během rekonstrukce. Montáž a zprovoznění chytrých instalací pro řešení veškerých funkcí řízení domácností pomocí mobilního telefonu.

Hromosvody

Příprava projektové dokumentace, montáž hromosvodní a uzemňovací soustavy na rodinných a bytových domech, veřejných budovách, halách, průmyslových či komerčních objektech.

Nabíjecí stanice pro automobily

Nabídka produktů s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností pro maximální uživatelský komfort. Řešení nabíjení Wallbox včetně instalací pro komerční i soukromé účely.

Slaboproudá elektroinstalace

Rozvody elektrických zabezpečovacích systémů objektů EZS, kamerových zabezpečovacích systémů CCTV, požárně zabezpečovacích systémů EPS, datových, telefonních, TV a internetových rozvodů.

Revize

Kompletní revize všech elektrických zařízení a elektroinstalací v bytech, rodinných domech, komerčních a průmyslových objektech.

Instalace fotovoltaických panelů

Návrh individuálního řešení včetně dopravy, profesionální montáže, zapojení a zprovoznění elektrárny.

Dále se specializujeme

Stavební a odborný dozor při elektroinstalacích. Individuální řešení a konzultace problémů včetně návrhu vhodného řešení v každé situaci.

Jsme pro vás správným partnerem v oboru elektroinstalací

Neváhejte nás oslovit​