Služby

Naše služby

Jsme specialisté na elektřinu. Rozumíme elektrikařině, je to naše hobby a práce zároveň. Řešíme silno a slaboproudé elektroinstalace a hromosvody.

Pečlivá připrava

Po obdržení vašeho požadavku připravíme plán, jakým jej zpracujeme.

Dokončení včas

Společně si stanovíme termín dokončení práce a ten dodržíme.

Dokonalé provedení

Čas jsou peníze, nicméně u nás se nemusíte bát, že by se to projevilo na naší práci.

Dostupné ceny

Nabízíme zajímavé cenové podmínky. Více informací o cenách získáte prostřednictvím našich kontaktů.

Naše specializace

Silnoproudá elektroinstalace

Kompletní silnoproudé (na klíč) elektroinstace v novostavbách i při rekonstrukci stávajcích staveb a bytových jednotek. Realizujeme i montáž a zprovoznění tzv. chytrých instalací (systémové elektroinstalace) - chytrý dům - ovládání přes aplikaci v mob. telefonu např. topení či žaluzií a dalších.

Hromosvody

Připravíme kompletní návrh (projekt), montáž hromosvodní a uzemňovací soustavy rodinných domů, bytových domů i průmyslových hal a průmyslových objektů.

Dále se specializujeme

Provádíme stavební a odborný dozor nad prováděnou elektroinstalací. Individuálně řešíme a konzultujeme problémy s elektroinstalacemi a hledáme kloudná řešení. Neznáme problém v elektroinstalaci, který nejde vyřešit! Kdo nechce, hledá důvod...ale my, my hledáme způsob jak problém vyřešit.

Slaboproudá elektroinstalace

Rozvody slaboproudé elektroinstalace, slaboproudou elektroinstalací se rozumí: EZS- elektrický zabezpečovací systém objektu (alarm), CCTV - kamerový zabezpečovací systém, EPS - požárně zabezpečovací systém, TV rozvody a datové rozvody, internetové rozvody + telefoní rozvody.

Revize

Provádíme elektrické revize všech elektrických zařízení a objektů tzn. revize elektroinstalací v bytech, rodinných domech, kaváren, restaurací průmyslových hal a průmyslových objektů.

Nabízíme nejlepší servis v oboru elektroinstalací

Neváhejte nás oslovit​